Crystal Reed - News & Updates

News & Updates | #002 (Quotes)

9. března 2014 v 15:00 | HRoden-CReed
loading

Přidávám něco jako "quotes" co Crystal někdy řekla, taková miny zajímavost :)

"Nikdy jsem neměla záložní plán. Neměla jsem plán" B ". Stala jsem herečkou, protože se mi to líbí. To je moje vášeň, a jediná věc, kterou můžu udělat."

News & Updates | #001 ('I really look up to her, she's inspiring!' The Voice Australia's Darren McMullen's gushes over his Teen Wolf girlfriend Crystal)

4. března 2014 v 17:27 | HRoden-CReed
loading

Věci jdou dobře, skvěle prohlásil Darrena McMullen a láska Crystal Reed.
Pár, který vyšel ven spolu poprvé na veřejnost minulý týden v Designers Guild Awards, oblečení si koupily spolu v Los Angeles.
32-roční televizní moderátor prozradil, že je to "nedostatek spánku" z létání mezi své nové místo v USA a Austrálii, kde natáčí poslední sezónu, ale že vztah bude silný.

"Všechno to začalo s úsměvem , "řekl MailOnline na Nine Network 86. Academy Awards oběd v hotelu Hilton v pondělí.
"Ona má neuvěřitelný úsměv a neuvěřitelně krásné dolíčky a to je moje slabost, jsem si uvědomil."

" Věci jdou dobře. Je to neuvěřitelné.
Ona je ve středu populárního sriálu, takže je těžké ji dostat ven do Austrálie, protože to je jako tři nebo čtyři konkursy týdně, což znamená, máte co do činění se třemi nebo čtyřmi různými osobnostmi týdně.
Mám asi devět různých osobností za hodinu, takže myslím že se hodíme pro sebe tímto způsobem."

Řekla 29-letá (Crystal Reed) - kde hraje na MTV seriálu Teen Wolf - také mu pomáhám připravit se do jeho nastávající role v House Husbands.
(jednu větu jsem nepřeložila totálně nechápu ten smysl :))
"Je docela metodická také. Ona má opravdoví život a naslouchá, který není něco, co bych nikdy dělal. Dělal jsem hodně komediální herectví dříve, ale House Husbands je v podstatě dramatické. Je to můj první kapka do tohoto světa. Jen bych se houpal nahoru a změní to.

Opravdu vzhlížím k ní. Je inspirující."
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter